dark assasins clan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dark assasins clan

clanul asasainilor:))
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ce parere aveti despre anime?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dark_angel_sora
Hokage
dark_angel_sora


Numarul mesajelor : 177
Varsta : 30
Location : pe marte cu martienii =)) ..........cn mai vine ??? =))
Data de inscriere : 13/08/2007

ce parere aveti despre anime? Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre anime?   ce parere aveti despre anime? Icon_minitimeMier Aug 15, 2007 9:58 pm

mie mi se pare f reujit , grafica boona , bla bla bla ..........................noah hai ca nu prea am chef de explikatii.................voi ce parere aveti? :-':
Sus In jos
Neji_123
Sound Team Leader
Neji_123


Numarul mesajelor : 147
Location : Bacau...multumit?
Data de inscriere : 14/08/2007

ce parere aveti despre anime? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre anime?   ce parere aveti despre anime? Icon_minitimeJoi Aug 16, 2007 6:59 am

=)) eu rad inca de ce ai zis tu....asa
Anime-ul este reusit , fiind o continuare intr-un fel mai ciudata al lui Yu-GI-Oh! Cartile sunt foarte interesante ( si ciudate "Mokey Mokey" =)) ) si grafiica este reusita , opening theme-ul ma face mereu sa urmaresc mai mult (deh.....episoadele plictisitoare m-au facut sa nu imi mai placa) .Personajul favorit este Jaden (Damn it!!!Castiga mereu , slifer slacker) pentru ca are un stil de joc interesant (Avian ! I equip you with Feather Shot) . Personajul care il urasc este nimeni altul decat Crowler ( Shut up Slacker!!!) , e super enervant.
Sus In jos
http://www.naruto-arena.com
 
ce parere aveti despre anime?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce parere aveti despre anime?
» ce parere aveti despre anime?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dark assasins clan :: Anime :: Yu-Gi-Oh! GX-
Mergi direct la: